Райони інформують

photo 2023-11-15 16-57-05 

14 листопада вакцинальний автобус вирушив до Буцької громади Уманського району. Фахівці Маньківського відділення спільно з колегами Уманського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» та працівниками КНП «Буцький СЦНМСД» організували виїзну профілактично- щеплювальну акцію.

До заходу активно долучалися жителі громади, яких підвозили до пункту щеплення із віддалених сіл Багва, Русалівка, Кислин на спеціальному автобусі. Профілактичні щеплення від правця та дифтерії отримали – 63 жителі громади.

Детальніше...

 uman1

Фахівці Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу долучилися до колективної вакцинації від грипу. У пункті щеплення КНП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської міської ради відбувся професійний медичний огляд працівників, підписання обов’язкової угоди пацієнта, ознайомлення із протипоказаннями до вакцинації.

З метою імунізації медичних працівників від Центру громадського здоров’я було отримано корейську вакцину GCFlu.

Детальніше...

iv 2 

Виїзну вакцинацію у Іванівській громаді організували фахівці Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з бригадою КЗ «Іванівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

На спеціальному автобусі «Вакцинація на захисті вашого здоров’я» фахівці Центру підвозили до пункту щеплень тих, хто не в змозі самостійно дістатися амбулаторії, це насамперед маломобільні люди, похилого віку, з хронічними хворобами та інші. Транспорт має 39 пасажирських місць, обладнаний ліфтом для підйому інвалідних візків та має в середині кріплення для них. За необхідності, якщо у віддалених селах немає медичного закладу медики зможуть вакцинувати в автобусі.

Детальніше...

holovna uman

В умовах війни Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб спільно з колегами Уманського відділення Уманського міськрайонного відділу Центру з метою забезпечення готовності системи цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації передали гуманітарну допомогу у вигляді респіраторів ffp2 очільнику Уманської РВА Ігорю Миклащуку.

Детальніше...

 1685698782214

Фахівці Ватутінського відділення разом з медперсоналом амбулаторії №3 провели зустріч з мешканцями села Юрківки в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я під гаслом #ПрофілактикаРятуєЖиття, де було проведено обговорення доцільності вакцинації, як найефективнішого методу профілактики інфекційних хвороб.

Детальніше...

zolsankrs 

Днями відбувся виїзд фахівців Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» до підтоплених населених пунктів – сіл Дмитрівка та Матвіївка Новодмитрівської територіальної громади.

Детальніше...