img 20240409 112431 696 

У межах Плану заходів Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб щодо підвищення обізнаності населення з питань профілактики, запобігання порушенням та збереження психічного здоров’я в Черкаській області на 2024 рік 9 квітня відбулася робоча зустріч керівництва та колективу Центру із Вікторією Шепіль, регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Під час воркшопу з фахівцями Центру говорили про психологічну підтримку та профілактику професійного вигорання:

«Одне із завдань програми ментального здоров’я – це насамперед допомогти кожному віднайти ресурс та навчити турбуватися про свій психоемоційний стан. Особливо це стосується професій, які при виконанні своєї роботи тісно спілкуються з людьми, є першою лінією контакту з населенням та потребують підтримки, профілактики емоційного вигорання та формування стійкості.

Тому сьогоднішній захід носив характер психоемоційної стабілізації, розвантаження і психоедукації (пояснення) про здоровий спосіб життя, ментальне здоров’я та турботу про себе», – зауважила Вікторія Шепіль.

img 20240409 112529 778

Також під час заходу фахівці обласного Центру виконали декілька практичних вправ, перша – була націлена на зняття емоційної та фізичної напруги, друга – на згуртованість колективу, вміння чути одне одного та налагодження комунікації задля реалізації загальних цілей та результатів.

photo 2024-04-09 14-27-56

Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб і надалі продовжуватиме роботу щодо покращення ментального здоров’я своїх працівників.