lviv mu

Інформативно, пізнавально, інтенсивно – так проходило навчання за програмою «Комунікації та комунікаційні стратегії для центрів контролю та профілактики хвороб» у Львові з 21 по 25 серпня.

Навчальна програма організована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Школою публічного управління УКУ та проєктом USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я».

У п’ятиденному навчальному модулі, що проходив у кампусі Українського католицького університету, взяли участь представники ЦКПХ з усієї України. ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» представляли фахівчині зі зв’язків із громадськістю та пресою Лариса Нетахата й Ірина Кіреєва.

lviv mu6

У ході навчання опрацьовувалися такі теми: що таке позиціонування, візія та місія, як успішно працювати з медіа, особливості антикризових комунікацій у сфері охорони здоров’я тощо.

Учасники заходу набули практичних знань і навичок, як робити цікавий та якісний контент для соціальних мереж, як організувати цікаві офлайн заходи, зокрема роз’яснювальну роботу на вулицях, у школах, вакцинальні заходи.

lviv mu1

Однією з умов участі у навчальній програмі була презентація учасниками комунікаційних ідей. Тож фахівчині Черкаського обласного ЦКПХ презентували мініпроєкт щодо вакцинації дітей у громадах області.

lviv mu10

Тренери та ментори курсу прослухали презентації ідей та надали свої поради щодо їх успішної реалізації.

У підсумку учасники навчання отримали сертифікати про успішне завершення фахової школи «Комунікації та комунікаційні стратегії для центрів контролю та профілактики хвороб».

lviv mu4

lviv mu5

lviv mu9

lviv mu3

lviv mu2

lviv mu8