maslov 

З 1 по 2 серпня у місті Дніпро відбувся семінар на тему «Організація епіднагляду за туберкульозом, реєстрація випадків туберкульозу, співпраця між різними секторами (охорона здоров’я та громадське здоров’я) у процесі епіднагляду за туберкульозом». Захід проходив у межах реалізації проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», за підтримки міжнародної організації РАТН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Від Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» участь у семінарі взяв фахівець відділу інфекційного контролю Антон Маслов.

maslov 2

Під час дводенного семінару учасників ознайомлено з основними принципами епіднагляду за туберкульозом для закладів охорони здоров’я, нормативно-правовими документами, що регламентують епіднагляд за вказаним захворюванням в Україні, обговорено розподіл повноважень між закладами охорони здоров’я і центрами контролю та профілактики хвороб у здійсненні епіднагляду за контактними особами та реєстрації випадків туберкульозу, розглянуто практичні приклади з організації цієї роботи у пілотних областях.