ruku zahid 

У Всесвітній день гігієни рук фахівчині відділу інфекційного контролю Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Юлія Сокирка та Людмила Самойленко провели навчання на тему «Правила і практики гігієни рук» з відпрацюванням практичних навичок для медичних працівників КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Як відомо, руки є одним із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів та поширення інфекційних захворювань. Саме тому гігієна рук є найважливішим заходом для профілактики інфекційних хвороб, пов’язаних із наданням медичної допомоги та боротьби з антибіотикорезистентністю.

Всі медичні працівники та люди, які безпосередньо або опосередковано займаються доглядом за пацієнтами, повинні турбуватися про гігієну рук і вміти виконувати її правильно та у потрібний час.

У яких випадках проводиться гігієнічна обробка рук антисептиком:

1. До контакту з пацієнтом;

2. До асептичних процедур;

3. Після ситуації, що пов’язана із ризиком контакту/контактом із біологічними рідинами;

4. Після контакту з пацієнтом;

5. Після контакту з об’єктами внутрішнього середовища закладу охорони здоров’я, що перебувають у безпосередній близькості з пацієнтом.

ruku1

ruku2

Коли потрібно  мити руки з водою та милом:

1. Руки видимо забруднені;

2. Руки забруднені кров’ю або іншими біологічними рідинами;

3. Після відвідування туалету;

4. Перед вживанням їжі;

5. Після приходу на роботу та завершення робочої зміни;

6. Коли високий ризик забруднення спороутворюючими мікроорганізмами (спалахи захворювань, що спричинені  C. difficile) та норовірусами.

ruku3