b91493353cf32038169f79d46ead3d70

Державна установа «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що 28 грудня 2022 року з Комунального некомерційного підприємства «Канівська багатопрофільна лікарня» надійшло шість екстрених повідомлень про випадки гострої кишкової інфекції у дітей.

Діти, що захворіли, є учнями комунального закладу «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради» (м. Канів, вул. Миколи Плахотнюка, 83).

Усі хворі діти госпіталізовані до інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства «Канівська багатопрофільна лікарня Черкаської обласної ради» з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт», де їм надається відповідна медична допомога.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» проводиться епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання.

З метою встановлення причин виникнення спалаху, його локалізації та ліквідації відібрано зразки харчових продуктів, води для лабораторних досліджень, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено забір матеріалу для бактеріологічного та вірусологічного обстеження персоналу санаторної школи і контактних дітей.

У навчальному закладі проведено поточну дезінфекцію.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.