Райони інформують

22.02

Фахівці Шполянського відділення Звенигородського районного відділу Центру у співпраці з КНП «Шполянський ЦПМСД» та відділом освіти міської ради в лютому провели 6 профілактично-освітніх заходів з питань популяризації здорового способу життя:

  • 2 зустрічі – до Всесвітнього дня боротьби проти раку у Маслівській та Матусівській АЗПСМ;
  • 4 зустрічі – з питань реформування системи шкільного харчування та переваг здорового харчування з директорами, педагогічним персоналом, кухарями Лип’янського, Мар’янівського, Сигнаївського ліцеїв та Надточаївської гімназії;
  • 1 зустріч – із питань профілактики серцево-судинних та онкологічних захворювань з внутрішньо переміщеними особами у місці їх проживання за участю фахівця з соціальної роботи Лип’янської сільської ради.

Детальніше...

 zhash02

«Вакцинація на захисті вашого здоров’я» – з таким гаслом продовжують працювати агітаційні бригади Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

20 лютого спеціалісти нашого Центру вирушили до села Баштечки.

Детальніше...

 111

Фахівці Чигиринського відділення продовжують активну інформаційно-просвітницьку роботу в школах Чигиринської об’єднаної громади з метою ознайомлення та формування у школярів навичок і культури здорового харчування.

На заході у Стецівському ліцеї Василь Щербина, лікар-епідеміолог Чигиринського відділення Черкаського відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» представив презентацію про вплив харчування на здоров’я дітей та важливість впровадження принципів здорового харчування у закладах загальної середньої освіти згідно обласної програми «Реформування системи шкільного харчування на період до 2029 року».

Детальніше...

talne1

Лікарка із загальної гігієни Людмила Садко та фельдшерка санітарна Катерина Сивак Тальнівського відділення Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб провели захід із підвищення обізнаності школярів та педагогічних працівників про принципи організації здорового харчування.

Детальніше...

 zven

Фахівці Звенигородського районного відділу Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб користуються будь-якою нагодою для поширення знань щодо здорового харчування серед учнів та працівників закладів освіти. Тому провели інформаційний захід зі школярами та вчителями у Звенигородському ліцеї №1.

Детальніше...

kamanka lic  sait 

Спеціалістка Кам’янського відділення Черкаського міськрайонного відділу  Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, санітарна фельдшерка Людмила Гнатенко провела інформаційно-просвітницький захід із учнями 8-го класу Кам’янського еколого-економічного ліцею.

Зустріч відбулася з метою профілактики неінфекційних захворювань у молодого покоління та в межах реалізації обласної програми «Реформування системи шкільного харчування на період до 2029 року».

Під час бесіди Людмила Гнатенко допомагала школярам освоювати навички правильного харчування, вибирати корисні для здоров’я продукти та зрозуміти шкоду від екстрапродуктів (тих, що містять цукру, солі та жирів понад міру).

Детальніше...