Моніторинг захворюваності

Про групове захворювання на ГКІ серед вихованців ДНЗ комбінованого типу №89 гр.1 «Віночок» м.Черкаси

Друк

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»повідомляє, що за період з 14.02 по 15.02.2018 зареєстровано 3 випадки захворювання серед дітей з ясельної групи №1 дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) комбінованого типу №89 «Віночок» Черкаської міської ради, які з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція», госпіталізовані до Комунального некомерційного підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради.

Після клінічного встановлення діагнозу вірусологічною лабораторією Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України» у двох хворих виділено норовірус, внаслідок чого їм змінено діагноз на норовірусний ентерит і надана відповідна медична допомога.

Станом на 16.02.2018 діти у задовільному стані виписані зі стаціонару, для подальшого амбулаторного лікування за місцем проживання.

Епідеміологічне розслідування випадку групового захворювання проводиться фахівцями Черкаського міського відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України». З метою встановлення причин його виникнення локалізації і ліквідації для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне і вірусологічне обстеження персоналу дошкільного навчального закладу та контактних дітей на кишкову групу інфекцій.

Станом на 19.02.2018 патогенних мікроорганізмів при бактеріологічних та вірусологічних дослідженнях харчових продуктів, води, гігієнічних змивів не виділено. Повторних випадків захворювання не зареєстровано. Проведено заключну дезінфекцію.

Епідеміологічне розслідування групового захворювання триває.

Про групове захворювання на ГКІ в осіб, які були присутні на поминальному обіді та дні народженні

Друк

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію, яке зареєстроване в смт. Маньківка в осіб, які були присутні на поминальному обіді, а також дні народженні, локалізоване та ліквідоване.

У 5 із 7 хворих встановлено діагноз: сальмонельоз, викликаний бактеріями роду Salmonella enteritidis.

Усі хворі проліковані та станом на 16.11.2017 року виписані із стаціонару.

За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що ймовірною причиною спалаху стало вживання контамінованих бактеріями роду Salmonella enteriditis харчових продуктів домашнього приготування.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля та обстежено контактних, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключні дезінфекційні заходи.

Про групове захворювання на гостру кишкову інфекцію

Друк

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що за період 23.10.2017 по 24.10.2017 року з інфекційного відділення Маньківської ЦРЛ надійшло 7 екстренних повідомленнь про випадки гострої кишкової інфекції, у 5 осіб які були присутні на поминальному обіді 3-ї річниці з дня смерті та 2 на дні народження.

Всі хворі з попереднім діагнозом, гострий гастроентероколіт середньої форми важкості госпіталізовані до Маньківської ЦРЛ, де їм надається відповідна медична допомога.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться епідеміологічне розслідування даного випадку групового захворювання з метою встановлення причин його виникнення та локалізації і ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне обстеження декретованих контингентів та контактних на кишкову групу інфекцій. Проведено заключну дезінфекцію.

Епідситуація знаходиться на контролі, розслідування випадку групового захворювання триває.

Про групове захворювання на харчову токсикоінфекцію серед учасників «Джура-прикордонник 2017»

Друк

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, щогрупове захворювання на харчову токсикоінфекцію серед учасників Всеукраїнського збору «Джура-прикордонник 2017» (в/ч 9930, м.Черкаси, смт.Оршанець) локалізоване та ліквідоване.

Причиною групового захворювання стало вживання недоброякісних харчових продуктів та недотримання правил особистої гігієни.

Усі хворі в кількості 8 осіб станом на 01.08.2017 року виписані з стаціонару в задовільному стані.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключна дезінфекція.

Про гостру кишкову інфекцію серед вихованців ДНЗ "Золотий ключик" смт. Маньківка

Друк

ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію ротавірусної етіології серед вихованців дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик» ( смт.Маньківка, вул.Малиновського 12 ) локалізоване та ліквідоване.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» обстежено контактних дітей та персонал дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик», проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключні дезінфекційні заходи.

Причиною спалаху вірогідно стало недотримання вихователем – носієм ротавірусної інфекції правил особистої гігієни, що сприяло забрудненню ротавірусом поверхонь та предметів загального користування дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик».

Усі хворі проліковані та станом на 03.07.2017 року виписані зі стаціонару.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.