Групові захворювання

Про групове захворювання на гостру кишкову інфекцію

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що за період 23.10.2017 по 24.10.2017 року з інфекційного відділення Маньківської ЦРЛ надійшло 7 екстренних повідомленнь про випадки гострої кишкової інфекції, у 5 осіб які були присутні на поминальному обіді 3-ї річниці з дня смерті та 2 на дні народження.

Всі хворі з попереднім діагнозом, гострий гастроентероколіт середньої форми важкості госпіталізовані до Маньківської ЦРЛ, де їм надається відповідна медична допомога.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться епідеміологічне розслідування даного випадку групового захворювання з метою встановлення причин його виникнення та локалізації і ліквідації, для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, з об’єктів довкілля взято гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, проведено бактеріологічне обстеження декретованих контингентів та контактних на кишкову групу інфекцій. Проведено заключну дезінфекцію.

Епідситуація знаходиться на контролі, розслідування випадку групового захворювання триває.

Про групове захворювання на харчову токсикоінфекцію серед учасників «Джура-прикордонник 2017»

Друк
PDF

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, щогрупове захворювання на харчову токсикоінфекцію серед учасників Всеукраїнського збору «Джура-прикордонник 2017» (в/ч 9930, м.Черкаси, смт.Оршанець) локалізоване та ліквідоване.

Причиною групового захворювання стало вживання недоброякісних харчових продуктів та недотримання правил особистої гігієни.

Усі хворі в кількості 8 осіб станом на 01.08.2017 року виписані з стаціонару в задовільному стані.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключна дезінфекція.

Про гостру кишкову інфекцію серед вихованців ДНЗ "Золотий ключик" смт. Маньківка

Друк
PDF

ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію ротавірусної етіології серед вихованців дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик» ( смт.Маньківка, вул.Малиновського 12 ) локалізоване та ліквідоване.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» обстежено контактних дітей та персонал дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик», проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключні дезінфекційні заходи.

Причиною спалаху вірогідно стало недотримання вихователем – носієм ротавірусної інфекції правил особистої гігієни, що сприяло забрудненню ротавірусом поверхонь та предметів загального користування дошкільного навчально-виховного закладу «Золотий ключик».

Усі хворі проліковані та станом на 03.07.2017 року виписані зі стаціонару.

Про гостру кишкову інфекцію ротавірусної етіології серед вихованців ДНЗ №62 "Казка"

Друк
PDF

ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію ротавірусної етіології серед вихованців дошкільного навчального закладу №62 "Казка" Черкаської міської ради (м.Черкаси, вул. Нарбутівська 204) локалізоване та ліквідоване.

Причиною спалаху послужив здоровий носій серед вихованців групи.

Усі хворі проліковані та станом на 21.04.2017 року виписані зі стаціонару.

Фахівцями Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено лабораторні дослідження об’єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань – заключні дезінфекційні заходи.

Про гостру кишкову інфекцію серед вихованців групи раннього віку НВК №1(м. Умань, вул. Тютюника 9а)

Друк
PDF
ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що групове захворювання на гостру кишкову інфекцію серед вихованців групи раннього віку санаторного типу навчально-виховного комплексу № 1 (м. Умань, вул. Тютюника 9а) локалізоване та ліквідоване.

Усі хворі проліковані та станом на 10.04.2017 року виписані зі стаціонару.

Фахівцями Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" проведено лабораторні дослідження об'єктів довкілля, а також комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в осередках захворювань - заключні дезінфекційні заходи.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.