434876044 470036888681478 398839567957449924 n

Програма покращення гігієни рук стала серйозним викликом для багатьох керівників відділів інфекційного контролю та координаторів з гігієни рук протягом останніх років. Ми розшукуємо тих, хто сміливо прийняв виклик і отримав результат!

Центр громадського здоров'я спільно з Бюро ВООЗ в Україні оголошує конкурс серед закладів охорони здоров'я, які досягли успіхів у впровадженні гігієни рук.

Умови конкурсу:

  1. Долучитися до флешмобу «Чисті руки» — опублікувати на сторінці закладу у Фейсбук відео з керівником закладу, який на своєму прикладі показує, що таке правильна гігієнічна обробка рук. Використати в публікації до відео хештег: #Чисті_Руки
  2. Надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду розповідь про успіхи у впровадженні програми покращення гігієни рук до 25 квітня.

Вимоги до оформлення. Зміст обов’язково має містити опис реалізованих впроваджень та опис змін, яких вдалося досягти в динамці (підтверджений розрахунками, графіками, фото тощо). Текст НЕ більше 3 сторінок, формат А4, поля: зверху — 2 см, знизу — 2 см, ліворуч — 2 см, праворуч — 2 см; шрифт: Times New Roman; кегль: 12; інтервал — множник 1,15; повна назва закладу жирним шрифтом).

Переможців обиратиме конкурсний комітет. Заклади, які презентували найбільш значущі зміни, отримають:

  • пам’ятні відзнаки від Бюро ВООЗ в Україні! Церемонія вручення відбудеться в м. Київ (проїзд за рахунок приймаючої сторони);
  • висвітлення історії закладу на міжнародних онлайн-платформах у секторі громадського здоров’я;
  • запрошення до подальшої співпраці з ЦГЗ (участь у конференціях тощо).

Долучайтеся до конкурсу та отримуйте відзнаки!

Міністерство охорони здоров'я України

Центр громадського здоров’я України

World Health Organization Ukraine