papach iv-fr

2 грудня в Івано-Франківську відбулися загальні збори громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров՚я».

Головою Асоціації було обрано генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний ЦКПХ МОЗ», головного державного санітарного лікаря Прикарпаття Руслана Савчука.

Черкащину на зборах представляли генеральний директор ДУ «Черкаський обласний ЦКПХ МОЗ», головний державний санітарний лікар області Володимир Папач, завідувач Уманського міськрайонного відділу Іван Гейко та завідувач Золотоніського районного відділуобласного ЦКПХ Володимир Карпенко.

papach iv-fr2

У ході зборів затвердили склад правління Асоціації, обрали ревізійну та етичну комісію.

Дистанційно до учасників заходу приєднався Ігор Кузін, заступник Міністра охорони здоров՚я, головний державний санітарний лікар України. У своєму виступі він наголосив на підтримці Міністерства у створенні Асоціації задля розбудови стійкої системи громадського здоровʼя в Україні.

papach iv-fr4  sait

Під час зборів було утворено 22 відокремлені структурні підрозділи ГО «Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров՚я». Відокремлений структурний підрозділ ГО «ВАФГЗ» в Черкаській області очолив генеральний директор ДУ «Черкаський обласний ЦКПХ МОЗ», головний державний санітарний лікар області Володимир Папач.

papach iv-fr1  sait

Всеукраїнська асоціація фахівців з громадського здоров՚я покликана виконати роль справжнього лідера, який об’єднує фахівців сфери громадського здоров’я. До її складу увійшли як практикуючі фахівці центрів контролю та профілактики хвороб, так і представники наукових установ, громадських організацій тощо.

Основна мета діяльності громадської організації – здійснення захисту прав і свобод, задоволення власних чи суспільних інтересів у сфері охорони здоров’я, громадського здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення, сприяння зміцненню системи громадського здоров’я.

Серед головних напрямів діяльності Всеукраїнської асоціації фахівців з громадського здоров՚я:

- створення платформи для поширення кращих практик;

- сприяння підвищенню професійної кваліфікації фахівців, що працюють у галузі охорони здоров՚я на рівні міжнародних вимог;

- інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька діяльність;

- надання науково-медичної та практичної допомоги закладам охорони здоров’я, органам державної влади та місцевого самоврядування, закладам освіти, установам та організаціям, що здійснюють діяльність у сфері громадського здоров’я та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення та інші.

papach iv-fr3