1 post aids day

Завдяки антиретровірусній терапії люди можуть досягнути стану, коли вони не заражають статевого партнера ВІЛ і можуть жити звичне життя, а вагітні жінки, що мають ВІЛ-позитивний статус можуть народжувати абсолютно здорових дітей.

Забезпечити безперервність лікування ВІЛ-інфекції – основна задача, яка ускладнилася через повномасштабну війну. Проте Україні вдалось впоратися з усіма викликами, щоб люди продовжували отримувати лікування, і навіть сформувати запас антиретровірусних препаратів до кінця 2024 року.

2 post aids day 2

Дістати ліки також стало простіше – тепер пацієнти можуть отримати їх не тільки за місцем реєстрації, а й за місцем звернення. Це особливо актуально для внутрішньо переміщених осіб. Проте отримувати безоплатне лікування можуть і українці, які вимушені були виїхати за кордон.

3 post aids day 3

Навіть в умовах війни держава робить все, щоб забезпечувати належне лікування! Потурбуйтесь про себе і ви та пройдіть текст для визначення свого ВІЛ-статусу. Це дуже просто. Тестування займає не більше 15 хв. Зверніться до чат-боту ТЕСТпоруч http://t.me/HIVfree_bot та дізнайтеся, де можна пройти тестування.

4 post aids day 4

#worldsaidsday

За інформацією МОЗ.