m Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 12.10.2020 в області зареєстровано 5668 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померли 63 хворий. Одужали 2401 хворих, за останню добу 249. За добу підтверджено 70 нових випадків COVID-19: (м. Черкаси-18, м.Умань-7, Жашківський-6, Золотоніський-4, Канівський-7, Кам’янський-10, Катеринопіль-2, Корсунь-Шевченківський-4, Маньківський-2, Смілянський-31, Тальнівський-2, Уманський-1, Черкаський-1 та Шполянський-3 райони).

Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 960 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 104820 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 7629

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри – 70

- Підтверджено за добу - 70

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні затвердила нове епідемічне зонування, яке почало діяти з 00:00 годин 12 жовтня .

«червона зона» -м. Канів.

«помаранчева зона» -мм. Черкаси, Ватутіне,Золотоноша,Сміла та Умань Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський Лисянський, Маньківський, Смілянський, Монастирищенський, Христинівський, Тальнівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо COVID-19 ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендує: уникати скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та правил респіраторної гігієни, використовувати медичні маски та антисептики. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекціїї звертатись до сімейного лікаря.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.