m Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 06.10.2020 в області зареєстровано 4687 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померли 60 хворих. Одужали 2052 хворих , за останню добу - 40. За добу підтверджено 137 нових випадків COVID-19: (м. Черкаси-9, м. Сміла-49, м.Умань-8, Городищенський-1, Звенигородський-1, Золотоніський-17, Канівський-17, Лисянський-1, Маньківський-7, Монастирищенський-11, Уманський-3, Христинівський-4, Черкаський-6 та Чорнобаївський-3 райони).

Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 553 зразка біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 99329 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 6647

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри – 137

- Підтверджено за добу - 137

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні затвердила нове епідемічне зонування,яке почало діяти з 00:00 годин 05 жовтня ,протягом 14 днів.

«жовта зона» -мм. Черкаси, Золотоноша,Умань Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський Лисянський, Маньківський, Монастирищенський,Христинівський,Тальнівський,Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони;

«помаранчева зона» - м. Сміла, Канівський та Смілянський райони;

«червона зона» -м. Канів.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо COVID-19 ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендує: уникати скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та правил респіраторної гігієни, використовувати медичні маски та антисептики. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекціїї звертатись до сімейного лікаря.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.