m Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Моніторинг за захворюваністю на COVID - 19

Друк
PDF

За результатами щоденного моніторингу за захворюваністю на COVID-19, який проводиться фахівцями ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляємо, що станом на 9 годину 25.09.2020 в області зареєстровано 3459 випадків коронавірусної інфекції. Всього за період епідемії померли 52 хворих. Одужали 1562 хворих , за останню добу-34. За добу підтверджено 104 нових випадків COVID-19: (м. Черкаси-33, м. Сміла-2, Золотоніський-8, Канівський-36, Смілянський-1, Корсунь-Шевченківський-1, Лисянський- 3, Черкаський- 3, Тальнівський -4, Катеринопільський-2, Маньківський-5, Городищенський-1, Драбівський-3, Монастирищенський-2 райони).

Досліджено вірусологічною лабораторією методом ПЛР - 1363 зразки біоматеріалу від хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, з діагнозом - пневмонія, а також від контактних осіб, які спілкувалися з хворими з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції. Всього проведено 88256 лабораторних досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ:

- Зареєстровано всього підозрілих випадків - 5420

- Зареєстровано за добу нових випадків підозри – 104

- Підтверджено за добу - 104

Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 18.09.2020 №31 віднесені міста та райони області до відповідних зон епідемічної небезпеки поширення COVID-19 і почнуть діяти з 00:00 годин 21 вересня, а саме:

- «жовтої зони» - мм. Черкаси, Ватутіне, Золотоноша, Умань, Городиещенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Катеринопільський, Лисянський, Маньківський, Уманський, Черкаський ,Чигиринський, Шполянський райони;

- «помаранчевої зони»-м. Сміла, Канівський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський райони;

- «червоної зони» - м. Канів.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо COVID-19 ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендує: регулярно мити руки, уникати скупчення людей, дотримуватися дистанції та правил респіраторної гігієни. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекціїї звертатись до сімейного лікаря.

шаблоны joomla 2.5 здесь
темы Wordpress
music-xpert.
Интересные мини игры.